0 Kč

Snažíte se o miminko již delší dobu a stále nic? Nezoufejte. My lidé totiž nejsme plodní každý měsíc či rok, jako některá zvířata. I ženy, zdravé ženy, které se nechrání, otěhotní jen několikrát za život. Tuto problematiku má skvěle podchycenou největší statistika plodnosti na Světě. Statistika, která sbírá data, při kterých ženy častěji otěhotní, již přes 2 tisíce let. Jak otěhotnět je v astrologii již prověřené tisíciletími. 

Tuto obrovskou statistiku vytvořili astrologové a Astrologie. V astrologii tyto data a opakující se konstelace vedoucí k úspěšnému početí sbírají astrologové již ticíce let a zejména v posledních několika stoletích. Na tyto obrovské soubory jsem navázala a sama se v Astrologii již intenzívně věnuji problematice plodnosti již 8 let. Také sbírám data a vytvářím další, přesnější statistiku opakujících se konstelací vedoucí k úspěšnému početí. V horoskopu je vidět i plodnost ženy, jaké bude mít porody, převahu chlapečků či holčiček a mnoho dalšího. 

horoskop početí 

Jako příklad ženy, která měla první velmi těžký porod, a tak se na mě obrátila abych se jí podívala na konstelace kolem druhého porodu: :“Také se chci přidat ke kladnému hodnocení paní Kateřiny.V horoskopu mi vypracovala porod mého druhého syna a vše bylo popsáno naprosto přesně.Rychlý porod bez komplikací a další detaily,které jsou osobní.Touto cestou ještě jednou děkuji a doporučuji.” Více astrologických referencí zde: Astrologické reference

Vytvořila jsem 2 výhledy Jak otěhotnět, nejvhodnější období pro své klientky. Jeden Výhled na otěhotění s podrobnými kalendáři na 3 roky a Výhled na otěhotnění s kalendářem na 1 rok. Jsem perfekcionalistka a tak třeba na 3 letém kalendáři pracuji dva dny a na jednoletém celý den. 

HOROSKOPY SI MŮŽETE OBJEDNAT NÍŽE V PROKLICÍCH:

Detailní rozbory Celoživotního OSOBNÍHO HOROSKOPU ŽENY s dispozicí k početí, zdravotním zatížením v těhotenství, typům dětí atd. s konkrétními výhledy a na dané období na vše, nejen na početí a zdraví, ale i na finance, práci, zaměstnání, únavu, nebo naopak zvýšenou energii a regeneraci. Navíc i s konkrétími daty a časy snadnějšího početí - s KALENDÁŘI POČETÍ. 

Výhled na otěhotnění na 3 roky I S PRECINÍMI KALENDÁŘI NA VŠECHNY OBLASTI ZDE

Výhled na otěhotnění na 3 roky AUDIONAHRÁVKY ZDE

V těchto kalendářích proberu všechny oblasti Vašeho života - ve 3 letém výhledu i Vaše zdraví celkově, úspěchy pracovní, upozorním Vás na větší finanční výdaje, na možné rizikové období těhotenství, na období zvýšených šancí, ale i na období, kdy se můžete věnovat jiným aktivitám. Získáte 3 letý či roční výhled (horoskop) se vším všudy. Budete v následujících letech připravená na vše a budete zažívat větší pohodu.

Ježíšek 

  Přeji Vám úspěšné otěhotění, pohodové těhotenství a krásné zdravé miminko !

  Vaše astroložka Kateřina Schlosserová, www.jakotehotnet.info  www.astrolozka.eu 

  NOVÉ PŘEHLEDNÉ STRÁNKY www.muj-horoskop.com 

iFertility.cz - články a rady jak otěhotnět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.